Wczytuję dane...

Kong dla Psa

Kong dla Psa to jedna z bardziej popularnych zabawek na świecie. Swój sukces wśród posiadaczy psów jak i samych czworonogów zawdzięcza wielofunkcyjności. Najważniejsze jest to, że do Konga możemy chować karmę lub smakołyki dla naszego pupila. Tak wypchany gryzak zapewnia psu wyjątkowo pracowite chwile. Nie bowiem łatwo dostać się do smacznego jedzonka. Pies musi zatem poświęcić dużo czasu i energii, aby tego dokonać, co stymuluje go fizycznie jak i mentalnie. Zabawka Kong znakomicie sprawdza się również jako aport. Zbudowany jest z bardzo wytrzymałej i elastycznej gumy, która wraz z unikalnym kształtem powoduje, że kierunek odbicia w przypadku kontaktu z podłożem jest nieregularny i nieprzewidywalny, co pobudza instynkt pościgowy i zapewnia dodatkową frajdę pupilowi.  

Zabawka dla psa Kong zaspokaja naturalną potrzebę żucia Twojego pupila. Kong Puppy uczy szczenięta właściwego zachowania w trakcie żucia. Kong Classic absorbuje dorosłe psy na długie godziny, natomiast Kong Extreme nie oprze się nawet najwytrwalszym zabawkowym niszczycielom. 

Należy dodać, żę zabawka Kong dla psa może być skutecznie stosowana jak efektywne wsparcie w terapii leku separacyjnego. Ciasno wypchany karmą lub przysmakami Kong zapewni zajęcie na długie godziny psom, które pozostają same w domu. 

Więcej na temat tej wyjątkowej zabawki znajdziesz w artykule:

Kong dla Psa - jedna z najpopularniejszych zabawek na świecie 

Poniżej znajdziesz zabawki Kong w wielu rozmiarach przeznaczonych dla szczeniąt jak i psów dorosłych.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów