Obroża Led dla Psa

Świecące obroże dla psów

Jak wiadomo Polacy są jednym z najbardziej zapracowanych narodów na świecie. Zapracowany tryb życia wymaga od właścicieli psów spędzania wielu godzin w pracy, a co za tym idzie poświęcaniu niewielkiej ilości czasu dla swoich pupili. Przekłada się to na ilość spacerów oraz na porę dnia, w której wyprowadzamy naszego czworonoga. Osoby z grubszym portfelem mogą pozwolić sobie na wynajęcie osoby, która wyprowadza naszego pupila o dowolnej porze dnia. Może to być jednak dna niektórych zbyt kosztowne, Może się okazać, że nie ma w naszym mieście lub miejscowości osób czy firm świadczących takie usługi. Pozostaje nam wyprowadzanie naszego czworonożnego przyjaciela wcześnie rano i późno wieczorem lub nawet w nocy. Jest to rozwiązanie stosowane przez wielu właścicieli psów. Jednak wyprowadzanie psa po zmroku może okazać się nieco ryzykowne, szczególnie, gdy spuszczamy naszego pupila ze smyczy, ale i nie tylko. Wielokrotnie dochodzi do sytuacji, kiedy to pies widząc innego psa czy zwierzę rzuca się za nim w pogoń wyrywając smycz z dłoni właściciela. W ciągu dnia nie stanowi to większego problemu, gdyż jesteśmy w stanie dotrzeć zwierzę nawet z daleka. Może to być jednak niebezpieczne, gdy na zewnątrz jest szaro lub co gorsza zupełnie ciemno, gdyż możemy zupełnie stracić psa z oczu w chwili, gdy odbiegnie od nas nawet na niewielką odległość. 

Tego typu problem może rozwiązać świecąca obroża dla psa. Dzięki takiemu urządzeniu dostrzeżemy naszą zgubę z daleka nawet nocą. Obroża świecąca dla psa znacznie zmniejsza ryzyko, że w trakcie nocnego spaceru nasz pupil zaginie. 

Zaginięcie psa to nie jedyna rzecz, przed którą może nas ustrzec obroża led dla psa, w trakcie nocnych spacerów. Stosowanie świecącej obroży powoduje, że pies staje się widoczny nie tylko dla właściciela, ale i dla wszystkich innych. Jest to szczególnie ważne w miastach, gdzie w na ulicach panuje ruch samochodowy nawet w godzinach nocny. Pies z założoną obrożą, która świeci jest już z daleka widoczny dla kierowców samochodów. Dzięki temu są oni w stanie zareagować znacznie wcześniej, w przypadku, gdy zwierzę wbiegnie na ulicę. W konsekwencji stosując obroże tego typu możemy uchronić naszego czworonoga przed potrąceniem przez auto. 

Świecąca obroża dla psa AllForDogs

Obroża marki AllForDogs posiada wbudowane diody LED, a tym samym świeci, dzięki czemu zwiększa stopień bezpieczeństwa naszego czworonożnego przyjaciela. W produktach AllForDogs nie znajdziemy zbędnych elementów. Wszystko zostało zaprojektowane w taki sposób, aby obroża zawierała tylko takie elementy, których naprawdę potrzebuje. Świecące obroże dla psa dostępne są w kilka rozmiarach w zależności od tego jakiej wielkości jest nasz pupil. 

Obroża dostępna jest w kilku rozmiarach zależnie od tego jakiej wielkości psa posiadamy. Wystarczy zmierzyć rozmiar szyi psa, żeby dopasować zaopatrzyć się w odpowiedni rozmiar. Dostępne rozmiary obroży świecącej AllForDogs to:

Rozmiar: S – dł : 30 – 40 cm , szer. 2,5 cm

Rozmiar: M – dł : 30 – 50 cm , szer. 2,5 cm

Rozmiar: L – dł : 40 – 60 cm , szer. 2,5 cm   

Budowa obroży Led nie jest skomplikowana i z wyglądu przypomina klasyczną obrożę. Została wykonana z wysokiej jakości nylonowej taśmy o szerokości 2,5 cm, która jest zarazem wytrzymała i bardzo. Długość taśmy jest regulowana. Do wyboru mamy obrożę świecącą w panterkę dostępną w kolorze niebieskim i żółtym oraz obroże jednolite z jasnym paskiem biegnącym przez środek w kolorze różowym, pomarańczowym, niebieskim i różowym. Obroża AllForDogs zamykana jest na czarną klamrę z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, która działa niezawodnie przez długi czas. To właśnie odpowiedniej jakości klamra daje nam gwarancję, że pies nie zerwie się ze smyczy w trakcie nocnych spacerów. Zaraz obok klamry znajduje się kolejny bardzo istotny element, który odpowiada za to, żeby nasz pupil pozostał na smyczy. Jest to metalowa obręcz do której przypinamy naszą smycz. Obok obręczy znajduje się najważniejszy element świecącej obroży dla psów. Tym elementem jest włącznik obroży LED z miejscem na baterię. Obroża led dla psa Collar AllForDogs posiada aż trzy tryby świecenia :  ciągły, pulsacja wolna oraz szybka pulsacja.