Wczytuję dane...

Sucha karma dla Psa

Podstawowym produktem żywieniowym dla naszego czworonożnego pupila powinna pozostawać sucha karma dla psa. Nie znaczy to, że nie może on od czasu do czasu zjeść czegoś innego. Psy bardzo lubią ludzie jedzenie. Jednak warto pamiętać o tym, że nawet najlepsze jakościowo pokarmy przeznaczone dla człowieka, nie zastąpią zbilansowanej diety żywieniowej, dedykowanej naszym czworonożnym przyjaciołom. Sucha karma dla psa zapewnia nie tylko odpowiednią dla naszego pupila ilość kalorii, ale również niezbędne witaminy, minerały i inne składniki, dobrane do wieku, wielkości, a czasem również rasy i temperamentu psa.

Warto pamiętać również o tym, że psy mają jakieś swoje ulubione smaki. Dlatego gdy już poznamy ich preferencje, warto skoncentrować się przede wszystkim na jednym producencie, wybierając ulubiony smak psa, jako dominujący w diecie. Łatwo zauważymy, Która karma daje mu więcej satysfakcji.Sucha karma dla psa jest również bardzo wygodna w podróży. Jeżeli mamy przetestowaną karmę, którą pies lubi, nie powinno być żadnych kłopotów z karmieniem, nawet podczas wielodniowych wycieczek.

Najlepsza sucha karma dla psa

O tym jaka jest najlepsza sucha karma dla naszego psa, musimy zdecydować razem z nim. Jeżeli ma to być jego ulubione jedzenie, warto dać mu wybór. My postaraliśmy się, aby ten wybór odzwierciedlał się również w ofercie naszego sklepu internetowego. Do współpracy zaprosiliśmy producentów i dystrybutorów, który mają już ugruntowaną markę (Acana, Carnilove, Orijen i wiele innych). Nie wahamy się jednak wprowadzać do sklepu również mniej popularne suche karmy dla psów, których producenci dopiero zdobywają zaufanie miłośników czworonogów (Happy Dog, Fitmin, Taste of the Wild).

Zależy nam na tym, żeby nasi klienci znaleźli u nas dla swoich psów to, czego potrzebują. Oprócz standardowych karm dla psów, dostosowanych do wieku czworonożnych pupili, nasi klienci mogą również wybierać spośród wariantów specjalistycznych, takich jak karmy premium, produkty dla psów z uczuleniami, karmy pomagające w diecie czy też wreszcie przeznaczona dla psów z problemami urologicznymi.

 

Sortuj według:
Wyświetl po produktów