Wczytuję dane...

Przysmaki dla Psa

Każdy właściciel chętnie kupuje przysmaki dla psa, zdając sobie sprawę, że nie ma lepszego sposobu na rozpieszczanie swojego pupila, niż dotarcie przez żołądek do serca. Wiele psów to łakomczuchy, dlatego przysmaki powinny się pojawiać w ich diecie raczej jako dodatek. Nie mogą stanowić podstawowego menu naszych czworonogów. Wybierając przysmaki dla psa warto też pamiętać o tym, aby mogły one pełnić jakąś istotną rolę w diecie naszego pupila. Mogą ona zawierać w składzie np. sporą porcję warzyw, która uzupełni braki witamin. Pomoże to skutecznie dbać o zdrowie naszego pupila. Istnieją również hipoalergiczne przysmaki dla psa, które można polecić właścicielom zwierząt, które mają skłonności do alergii pokarmowych.

Szukając takich przysmaków, warto wypróbować różne warianty i obserwować, na które z nich pies reaguje najlepiej. Dla jednego mogą to być uformowane w różne kształty psie ciasteczka, dla innych naturalne suszone elementy, takie jak królicze uszy, żwacze wołowe czy kurze łapki. Sporą popularnością cieszą się również różnego rodzaju mięsne przekąski, które doskonale nadają się do tresowania zwierząt i nagradzania za dobrze wykonane sztuczki. Niektóre z nich nazywane są nawet „treserkami”.

Typowe i nietypowe przysmaki dla psa

Do najbardziej popularnych przysmaków dla psa należą ciasteczka wykonane ze sproszkowanego mięsa, z różnymi dodatkami (produkują je m. in. Brit, Vitakraft, Trixie). Wiele zainteresowania budzą również suszone lub macerowane kawałki mięsa, takie jak snacki, stripsy (Adventuros, Vitakraft), filety z drobiu (Maced), a nawet z fragmenty mięsa ryb białych (Trixie). Zwykle wykorzystywane jest mięso z kurczaka, kaczki lub jagnięcina.Osobną kategorią są przysmaki dla psa, których spożycie jest uzależnione od wieku naszego pupila. Jeżeli mamy szczeniaka, nawet gdy jest to szczeniak psa dużej rasy, warto poszukać przysmaków przeznaczonych właśnie dla jego wielu i gabarytów. Podobnie ma się sprawa z seniorami, których dieta również musi być odpowiednio skomponowana. W ich przypadku również warto sprawdzić, czy znajdziemy przysmaki dla psa właśnie w tym wieku.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów