Wczytuję dane...

Przysmaki dentystyczne dla Psa

Wśród dodatków do zwykłej karmy, które kupujemy by sprawić naszym pupilom przyjemność lub urozmaicić ich codzienną dietę, szczególne miejsce zajmują przysmaki dentystyczne dla psa. Zęby są dla psów bardzo ważne, nie tylko dlatego, że służą do jedzenia pokarmów, ale również dlatego, że przez gryzienie pies sprawdza strukturę rożnych przedmiotów. To bardzo ważny element psiego poznawania świata. Z tego właśnie powodu dbanie o zęby jest u tych zwierząt szczególnie ważne. O ile standardowe mycie zębów nie w każdym przypadku jest możliwe – wiele zwierząt po prostu tego nie lubi – to już przysmaki dentystyczne dla psa wydają się rozwiązaniem optymalnym. Są skuteczne, a sama czynność ich gryzienia sprawia zwierzęciu przyjemność.


Przysmaki dentystyczne dla psa mogą mieć różne smaki i kształty. Niektóre stylizowane są na kostki, inne zaś mają gwieździsty przekrój. Generalnie chodzi o to, aby zagryzając je, pies czyścił sobie dokładnie zęby, nawet te w najmniej dostępnych miejscach. Dlatego też wszelkiego rodzaju przysmaki dentystyczne dla psa muszą pachnieć jak najbardziej atrakcyjnie. Dzięki temu mobilizują one naszego czworonoga do gryzienia, a czynność czyszczenia zębów staje się dla niego fajną zabawą.

Najlepsze przysmaki dentystyczne dla psa

Wybór przysmaków dentystycznych dla psa powinien opierać się na osobistych psich preferencjach. Dotyczy to zarówno smaków, jak i zapachów. Istotny jest też wiek zwierzęcia i jego rada. Prawdziwym przebojem wśród takich przysmaków są produkty Vitakraft, Dental, 8in1, które prócz tego, że czyszczą zęby i zapobiegają odkładaniu się kamienia nazębnego, dostarczają również cynku, który pomaga leczyć ranki i miko-urazy w jamie ustnej. Mogą z nich korzystać już nawet całkiem małe psy.

Z kolei specjalnie zaplatane, w kształt przypominający kość przysmaki dentystyczne dla psa 8in1 Delights zawierają zbilansowaną dawkę minerałów, odpowiedzialnych za usuwanie płytki nazębnej. Dodatek suszonego mięsa w tej wersji przysmaku sprawia, że psy jeszcze chętniej sięgają po taką przekąskę. Jest ona przeznaczona raczej dla średnich i dużych zwierzaków.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów