PIELĘGNACJA I ZDROWIE PSA

Dobre samopoczucie i zdrowie psa, to nie tylko spacery, odpowiednia karma i dbanie o jego zdrowie. Równie ważna, jeżeli nie ważniejsza, pozostaje pielęgnacja, która daje mu poczucie komfortu i znajdowania się w centrum uwagi właściciela. Czas, który poświęcony jest na pielęgnację psa, nie jest czasem straconym. Taka sytuacja buduje silną więź, którą czasem trudno stworzyć w inny sposób. Nawet tak prosta czynność jak wyczesywanie sierści, może się okazać bardzo przydatna. Pies przyzwyczaja się, że przeczesuje się mu sierść. Później o wiele łatwiej przeprowadzać poważniejsze zabiegi pielęgnacyjne, takie np. jak poszukiwanie i usuwanie kleszczy.

Akcesoria do pielęgnacji psa

Czesanie to najbardziej lubiana czynność. Jednak pielęgnacja psa nie ogranicza się tylko do tego. Dlatego warto dokładniej przyjrzeć się akcesoriom do pielęgnacji psa. Są wśród nich pęsety do kleszczy, nożyczki i obcinarki do pazurów, a także całkiem sporo przedmiotów typowo higienicznych, takich jak worki na odchody, maty dla szczeniąt czy antybakteryjne nawilżane chusteczki, z pH dostosowanym do skóry psa.

Wybierając produkty do naszego sklepu, upewnialiśmy się, że pielęgnacja psa za ich pomocą będzie wygodna i bezpieczna. Dlatego postanowiliśmy sięgnąć po asortyment produkowany przez firmy znane już na światowym i polskim rynku, takie jak: Indorina, Trixie, Earth Rated czy Zolux, których asortyment jest jednocześnie gwarancją dobrej jakości. W przypadku produktów dla zwierząt to niezwykle ważne, ponieważ pielęgnacja psa odbija się nie tylko na jego wyglądzie, ale również na zdrowiu.