Wczytuję dane...

Kości i gryzaki dla Psa

Naturalne i sztuczne kości i gryzaki dla psa są najlepszą formą zabawy na chwile, podczas których pies musi zostać sam. Niewiele innych zabawek jest w stanie tak zaabsorbować te zwierzęta, jak właśnie kości i gryzaki. Szczególne miejsce w panteonie najlepszych gwarantów psiej rozrywki, zajmują naturalne gryzaki. Niekiedy są to kości, z wędzonymi lub osuszonymi kawałeczkami mięsa. Dobrze przygotowana kość z szynki jest dla psa najlepszą zabawą, ponieważ najpierw ściąga on mięso z kości, później stopniowo rozgryza samą kość.

Sztuczne gryzaki również zapewniają sporo rozrywki, przede wszystkim dlatego, że kojarzą się one psu z naturalną kością, nie zużywają się one tak łatwo jak prawdziwe kości.Inny rodzaj gryzaków, to te, które poza zabawą mają też dodatkowe funkcje. Zazwyczaj są one wykonane z materiałów naturalnych, takich jak różne rodzaje mąk, z dodatkami tłuszczów zwierzęcych, aromatów, a nawet mięsa. Niektóre z nich mają kształt i konsystencję sprzyjającą czyszczeniu psich zębów. Inne są dodatkowym źródłem wapnia. Zdarzają się również szczoteczki do zębów w formie gryzaków. Podczas zabawy z taką szczotką pies może ją atakować, podgryzać a nawet szarpać, podczas gdy w rzeczywistości czyścimy mu w tym czasie zęby. Produkt taki wykonany jest w całości z naturalnych surowców i nadaje się do jedzenia.

Jak wybrać kości i gryzaki dla psa?

Wybór odpowiednich kości i gryzaków dla psa nie jest wyborem łatwym. Przede wszystkim należy ustalić, czy ma to być przede wszystkim zabawka, czy raczej coś o bardziej związanego ze zdrowiem lub żywieniem naszego pupila. Dlatego zadbaliśmy o to, żeby nasi klienci miel dostęp do sporego asortymentu produktów. Znajdą się w nim zarówno naturalne kości z szynki parmeńskiej (Zolux i Maced) jak i produkty z tłuszczów roślinnych, z dodatkiem mięsa i ryżu (Adbi). Szczególnie interesujące spośród nich mogą się okazać jadalne szczoteczki do zębów, o różnych smakach: wołowym, kurczakowym i miętowym.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów