Opinie o Nas
  • Kategorie
  • Szukaj
  • AKCESORIA DLA PSA

Brak produktów do wyświetlenia

Posiadanie psa wiąże się z koniecznością zgromadzenia przynajmniej podstawowego wyposażenia, dzięki któremu będziemy mogli bezpiecznie wyprowadzać naszego pupila na spacer, a także transportować go w pojazdach, gdy zajdzie taka potrzeba. Potrzebne są również domowe akcesoria dla psa, dostosowane w odpowiedni sposób do jego wieku i wielkości. Właśnie taki asortyment proponujemy wszystkim właścicielom psów, lub tym osobom, które zamierzają wziąć do domu takiego pupila.

Jakie akcesoria dla psów kupić?

Podstawowe wyposażenie, jakie właściciel psa powinien kupić, składa się z legowiska , osobnych misek na karmę i wodę oraz smyczy i jakiegoś rodzaju obroży. Alternatywą dla legowiska są maty, które możemy wykorzystać np. na fotelach czy kanapach, jeżeli pies będzie z nich korzystał. Niektóre psy korzystają z legowisk w nocy, a w dzień kładą się w różnych miejscach na matach. Oferujemy maty legowiska takich marek, jak Trixie, Chaba, Kardiff czy Canifel.

 

W przypadku konieczności transportu psów na dłuższe odległości, w grę wchodzą transportery. Na małe dystanse wystarczy oczywiście wyprowadzanie na smyczy, z obrożą lub szelkami. Wybór tego rodzaju akcesoriów zależy często od rasy i temperamentu psa. W niektórych przypadkach niezbędne mogą być kagańce. W asortymencie sklepu znajdują się transportery takich marek, jak Yarro, Zolux, MSP czy Ferplast. Wśród producentów smyczy, szelek i obroży oferujemy wybory firm: Selecta, Chaba, Trixie i Water Walker.
Wśród pozostałych akcesoriów dla psów w naszym sklepie znajdują się takie produkty, jak woreczki na odchody, pasy bezpieczeństwa czy kuwety dla szczeniąt, które nie mogą jeszcze wychodzić na spacery.

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny