Opinie o Nas
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Sabunol

Brak produktów do wyświetlenia

Sabunol to znakomita polska marka należąca do firmy Laboratorium Dermapharm. Firma, tworząc produkty dla zwierząt stawia sobie na pierwszym miejscu ich dobro. Laboratorium przeprowadza szereg badań i testów pod względem bezpieczeństwa zanim wprowadzi jakikolwiek produkt do użytku. Dodatkowo powstanie każdego nowego produktu firma poprzedza konsultacjami z naukowcami oraz lekarzami weterynarii. Dopiero po takim procesie przygotowania powstają prototypy, których działanie i skuteczność sprawdzają pracownicy firmy oraz zaprzyjaźnieni hodowcy wraz ze swoimi zwierzętami.

Firma wnikliwie obserwuje zmieniający się rynek oraz potrzeby opiekunów jak i samych zwierząt dzięki czemu jest w stanie tworzyć naprawdę skuteczne produkty, które rozwiązują rzeczywiste problemy i w pełni zaspokajają wszelkie potrzeby zwierząt.
Do produkcji swoich wyrobów Dermapharm stosuje jedynie sprawdzone składniki najwyższej jakości, które spełniają wszelkie normy standardy obowiązujące w Polsce jak i w Unii Europejskiej. W produktach Sabunol nie stosuje się żadnych zapachów ani sztucznych barwników, które mogłyby zwiększać ryzyko alergii u zwierząt.

Marka Sabunol

Sabunol jest jedną z czterech flagowych marek Laboratorium Dermapharm. Sabunol to przede wszystkim środki chroniące naszych futrzastych podopiecznych przed pchłami i kleszczami, które są naturalnymi wrogami numer 1 naszych czworonożnych przyjaciół. Właściciele psów i kotów mają do wyboru takie produkty jak obroże przeciw pchłom i kleszczom oraz krople i preparaty w sprayu. Skuteczność wszystkich produktów firmy została potwierdzona badaniami.
Do wyboru mamy:

Obroża przeciw kleszczom i pchłom dla psa Sabunol Plus

Sabunol Plus to nowa i zarazem nowoczesna obroża w tej serii produktów. Wykonana jest w nowej technologii produkcji oraz posiada nową budowę paska obroży co zapewnia równomierne i długotrwałe uwalnianie składników aktywnych. W obroży serii Plus zawarte są aż trzy składniki aktywne: permetryna, imidachlopryd i geraniol.
Dzięki tak nowatorskiemu podejściu obroża jest skuteczna przez 5 miesięcy, a efekty jej działania są widoczne już po 5 godzinach od jej założenia. Należy również dodać, że jest bezpieczna dla zwierzęcia podczas stosowania.
Obroża dostępna jest w rozmiarach 35 cm, 50 cm, 75 cm i 90 cm. Wszystkie produkty tej serii dostępne są w kolorze brązowym.

Obroża przeciw kleszczom i pchłom dla psa Sabunol GPI

GPI to kolejna obroża przeciw pchłom i kleszczom, która jest bardzo wygodna w użyciu, a jednocześnie skuteczna. Podobnie jak przypadku obroży PLUS, również obroże GPI zawierają aż 3 składniki aktywne: Permetrynę, imidachlopryd i geraniol. Obroża jest bezpieczna dla noszących ją psów. Potwierdzona skuteczność produktu wynosi 3 miesiące. Obrożę typu GPI dostaniemy w trzech rozmiarach: 35 cm (dostępne kolory: czarny, złoty, różowy), 50 cm (dostępne kolory: różowy, czarny - ozdobny, czarny, złoty szary, czerwony) oraz 75 cm (dostępne kolory: szary i czerwony)

Obroża przeciw pchłom dla kotów

Obroża dla kotów zawiera dwie substancje aktywne: imidachlopryd i geraniol. Zastosowanie dwóch substancji aktywnych w jednym produkcie powoduje, że jej skuteczność w odstraszaniu i zwalczaniu pcheł wynosi 4 miesiące. Obroża jest całkowicie bezpieczna dla kotów. Posiada specjalne nacięcia dzięki, którym obroża rozciąga się lub może się łatwo rozerwać, w przypadku silnego szarpnięcia. Dzięki temu kot nie zawiśnie na obroży w przypadku, gdy przypadkowo o coś zahaczy. Obroża zaczyna działać już po upływie godziny od założenia, a efekty są zauważalne już po 6 godzinach. Produkty tej serii charakteryzują się delikatnym zapachem olejku geraniowego. Oprócz obroży na kleszcze i pchły w linii produktów marki Sabunol znajdziemy również preparaty do spryskiwania, które również cechują się silnym i sprawdzonym działaniem odstraszającym pchły i kleszcze.

Ixoder na kleszcze i komary dla psa i kota

Ixoder mimo innej nazwy jest również produktem z linii Sabunol. To produkt, który wyjątkowo skutecznie zabezpieczy psy i koty przed atakiem kleszczy i komarów. Ixoder to preparat w formie płynu zawarty butelce z dozownikiem, którym spryskujemy zwierzę chroniąc jego oczy, nos i pysk. Znakomicie nadaje się do użycia przed wyjściem na spacer z psem lub w przypadku, gdy nasz kot jest wypuszczany z domu. Dla pełnej skuteczności zwierzę należy spryskiwać co 3 godziny.

Płyn do zwalczania kleszczy i pcheł dla psów

Środek przeznaczony do walki z kleszczami i pchłami w otoczeniu Twojego czworonożnego przyjaciela. Preparat występuje w formie płynu umieszczonego w poręcznej butelce z dozownikiem do pryskania. Należy nim spryskać legowiska, dywany, klatki i miejsca w których często przebywa pies. Płyn zawiera dwie substancje aktywne: permetrynę i geraniol. Preparatu nie należy stosować w przypadku kotów, gdyż permetryna jest dla nich szkodliwa. 100% skuteczność preparatu została potwierdzona badaniami w przypadku eliminacji: dorosłych osobników pcheł, dorosłych kleszczy, larw pcheł – bezpośrednio po zastosowaniu oraz kleszczy w stadiach juwenilnych. Środek jest skuteczny do 2 miesięcy po zastosowaniu.

Spray na kleszcze i pchły dla psów

Kolejny środek na kleszcze i komary, który w badaniach dowiódł swojej skuteczności. Zawiera dwie substancje aktywne: permetrynę oraz geraniol. Preparatem należy spryskać psa z odległości około 15 cm. W trakcie zabiegu należy chronić oczy, pysk i nos zwierzęcia. Działa skutecznie w przypadku: dorosłych osobników pcheł, dorosłych kleszczy, larw pcheł – bezpośrednio po zastosowaniu oraz kleszczy w stadiach juwenilnych. Środka nie można stosować w przypadku kotów.

Krople przeciw pchłom i kleszczom dla psów

Krople na pchły i kleszcze Sabunol to kolejne oręże w walce z insektami, które tak chętnie atakują Twojego pupila. Krople zawierają 3 substancje aktywne: imidaklopryd, permetryna i piryproksyfen. Preparat likwiduje kleszcze, dorosłe pchły przez minimum 4 tygodnie i ich larwy przez minimum 4 miesiące. Dodatkowo przerywa cykl rozwojowy pcheł w otoczeniu psa (np. legowisko, dywany itp.).

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny