Wczytuję dane...

Orijen

Karma Orijen w sklepie WyspaPupila.pl

ORIJEN to wielokrotnie nagradzana sucha karma dla wszystkich ras psów i kotów produkowana w Kanadzie. Powstaje, podobnie jak karma ACANA, w kuchni NorthStar® w prowincji Alberta. To Odpowiednie Biologicznie Jedzenie, którego filozofia produkcji opiera się na 5 filarach:

1. Bogate w mięso i białko pochodzenia zwierzęcego

- Orijen to karma bezzbożowa przepełniona różnorodnym mięsem, które stanowi 85%. Jest to dwu lub trzykrotnie więcej w porównaniu do innych karm suchych. 38–44% białka pochodzi z wysokiej jakości składników pochodzenia zwierzęcego, a nie roślin.

2. Niespotykana koncentracja świeżego mięsa

- chłodzenie i zamrażanie to jedyny sposób na zachowanie świeżego drobiu, jajek, ryb i mięsa. 2/3 mięsa, które trafia do karmy Orijen jest świeża lub surowa, a 1/3 delikatnie suszona w niskich temperaturach (90 ° C), aby zapewnić skoncentrowane źródło białka - bez chemicznych środków konserwujących.

3. Różnorodność odmian świeżego mięsa

- w karmie znajdziemy wołowinę, dziczyznę, mięso bizona, jagnięcinę, baraninę, wieprzowinę, mięso kozie oraz mięso jelenia. Do wyboru mamy również drób. Kurczaki, indyki i kaczki dostarczane do fabryki Orijen pochodzą jedynie z wolnego wybiegu, a świeże jaja z chowu bezklatkowego. Sardynka, śledź, flądra i makrela to tylko niektóre z ryb, które znajdziemy w składzie. Poławiane na Pacyfiku w okolicy wyspy Vancouver i dostarczone w całości zaraz po złowieniu.

4. Zgodność z modelem Wholeprey

- model WholePrey firmy ORIJEN odzwierciedla pożywienie, które przodkowie domowych psów i kotów spożywaliby żyjąc w naturalnym środowisku. Chodzi tu o równowagę świeżego mięsa, organów, chrząstek i kości w proporcjach, które dostarczają składników odżywczych w sposób naturalny. Pokarmy ORIJEN zapewniają prawie wszystkie składniki odżywcze, których potrzebuje Twój pies i kot, więc nie potrzebujesz długiej listy syntetycznych dodatków.

5. Świeże warzywa i owoce

-niskoglikemiczne świeże owoce i warzywa oraz zioła dopełniają moc odżywczą w karmach ORIJEN.

Wszystkie składniki zawarte w Biologicznie Odpowiednim Jedzeniu marki Orijen pochodzą od sprawdzonych i zaufanych dostawców − regionalnych farmerów oraz rybaków. Dzięki proporcjom WholePrey™ na opakowaniach tej karmy nie znajdziesz długiej listy sztucznych suplementów.

Wśród formuł zdrowej i smacznej karmy Orijen znajdziemy produkty przeznaczone zarówno dla szczeniąt jak i dla seniorów oraz takie, które przeznaczone są dla wszystkich psów i kotów niezależnie od wieku i rasy. Twój zwierzak może rozkoszować się m.in. świeżym drobiem (linia ORIJEN Original), karmą bogatą w różnego rodzaju świeże ryby (linia ORIJEN Six Fish), pokarmem skomponowanym ze świeżego i surowego czerwonego mięsa (linia ORIJEN Regional Red) lub wysokiej jakości dziczyzną (linia ORIJEN Tundra).

Poniżej wybierz interesującą Cię kategorię w zależności od posiadanego zwierzaka.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów