Wczytuję dane...

Karma dla Psa

Karmy dla Psów w sklepie WyspaPupila.pl

Właściciele psów często zadają sobie pytanie: Jaka jest najlepsza karma dla psa? Jednak wybór dostępnych produktów jest bardzo duży, co oznacza, że znajdziemy wiele rodzajów karmy, których to skład będzie się od siebie drastycznie różnił. Aby dowiedzieć się jakie gotowe jedzenie dla psa wybrać zachęcamy do zapoznania się z artykułem "Karma dla psa - na co zwrócić uwagę przed jej zakupem?". Należy pamiętać, że nawet bardzo dobra karma dla psów może być źle tolerowana przez naszego pupila. Chodzi więc o to, aby nasz pies polubił daną karmę i dobrze ją przyswajał.

Na szczęście istnieją opakowania o małej zawartości, dzięki czemu można wypróbować kilka rodzajów karmy, żeby zdecydować, która z nich będzie najlepsza dla naszego psa. Warto brać pod uwagę zarówno podstawowy skład, jak i dodatki. Gotowe jedzenie dla psa powinno być zdrowe i pożywne, a na dodatek jak najlepiej dostosowane do wieku i budowy ciała czworonoga. Dlatego sklep zoologiczny WyspaPupila.pl oferuje zarówno karmy dla szczeniaka, psa dorosłego jak i te dla psa seniora.

Marki karm dla psów

W naszym sklepie znajdują się najlepsze oraz te dobre karmy dla psa, jakie udało nam się zgromadzić. Znajdziesz tu zarówno suchą karmę, renomowanych producentów (m.in. Acana, Brit, Orijen, Carnilove, Bozita i Bosh), jak i puszki oraz saszetki czyli mokry pokarm dla psów. Posiadamy również Karmy wyprodukowane przez polskich producentów (m.in. przebojowa Dolina Noteci).

Nie rezygnujemy też z ważnych zagranicznych marek, które przekonały już do siebie tysiące psów na całym świecie (jak choćby Naturo, Animonda, Bozita czy Taste of the Wild). Jako że najważniejszy pozostaje gust naszych pupili, karma dla psa musi być produkowana w wielu wariantach smakowych, które będą w stanie odpowiedzieć na ich zapotrzebowanie.

Oprócz zwykłej karmy proponujemy również przysmaki i smakołyki oraz ciastka dla psa które przydadzą się również przy tresurze. Część z nich to gryzaki dentystyczne, dbające o zdrowie psich zębów. Ofertę uzupełniają kości i gryzaki, które większość psów wprost uwielbia.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów