Wczytuję dane...

Zdrowie Psa

Zdrowie naszego Pupila

Gdyby zapytać właścicieli psów: co jest dla nich najważniejsze, w przypadku ich ulubionych czworonogów, większość odpowiedziałaby, że zdrowie. Podobnie jak w przypadku ludzi, tak i w świecie zwierząt, o zdrowie trzeba dbać w sposób szczególny, z wielkim zaangażowaniem. Na spacerach czyhają na nich zagrożenia, których nie jesteśmy w stanie całkowicie wyeliminować. Oczywiście najbardziej narażone są sierść i skóra. Mają one również tendencje do przesuszania się. Niekiedy można to regulować dietą, ale dbając o zdrowie psa, musimy zaopatrywać się również w specyfiki lecznicze. Podobnie wygląda sprawa z oczami i uszami, które u psa są o wiele bardziej wrażliwe, niż nasze. Nie powinniśmy też zapominać o higienie jamy ustnej psa, ponieważ zdrowe zęby to również bardzo istotny element.

Dbamy o zdrowie psa

Produkty służące do dbania o zdrowie psa zostały podzielone na kilka kategorii, zależnie od tego, do której części psiego ciała służą. Dzięki temu można łatwo znaleźć asortyment producentów specyfików do higieny jamy ustnej (m. in. Trixie, Overzoo, Selecta), skóry i sierści (Dr Seidel. Flavitol, Vet Expert) czy oczu i uszu (Srancodex, Selecta, Overzoo).

Oprócz tego stworzyliśmy również kategorię Pozostałe, do której zakwalifikowały się środki ochrony zdrowia dla psów, które nie pasują do wcześniejszych działów. Wśród tych produktów są m. in. tabletki antystresowe, krople przeciw pchłom, maści na łapy czy też zestawy witamin i suplementy wzmacniające odporność. Staraliśmy się, aby katalog z produktami chroniącymi zdrowie psa, był możliwie jak najbardziej kompletny.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów