Opinie o Nas
  • ZOLUX Transporter GULLIVER 1 z metalowymi drzwiczkami jasnoszary/ciemnoszary

Symbol: 06587
Brak towaru
82.56
Wysyłka w ciągu od 1 do 4 dni roboczych
Cena przesyłki 10.97
Paczkomat Inpost 10.97
Paczkomaty InPost (Pobranie) 14.97
Kurier Inpost 15.97
Kurier Inpost (Pobranie) 19.97
Dostępność 0 szt.
Waga 1 kg
EAN 8003507971806

Transporter GULLIVER 1 firmy Zolux z metalowymi drzwiczkami

Transporter Gulliver 1 znakomicie nadaje się do przewozu nie tylko małych psów, ale również kotów i innych małych zwierząt takich jak np. króliki. Zwierzęta przewożone w transporterze nie powinny ważyć maksymalnie do 6 kilogramów. Transporter Gulliver 1 zbudowany jest z całkowicie nietoksycznego plastiku. Model ten posiada metalowe drzwiczki co sprawia, że oprą się zwierzakom, które lubią podgryzać elementy w trakcie transportu. Drzwiczki posiadają system bezpiecznego zamykania, który to pozwala również na otwieranie transportera zarówno w lewą jak i w prawą stronę.

Transporter bardzo łatwo się czyści.  Specjalne klamry znajdujące się po bokach pozwalają rozłożyć go na dwie części. Uzyskujemy dzięki temu łatwy dostęp do wnętrza transportera. Wspomniane klamry czynią montaż i demontaż transportera niezwykle łatwym.

Tym co wyróżnia model Gulliver wśród innych produktów tego typu jest to, że daje nam możliwość przewożenia naszego pupila na kilka sposobów. Dzięki rączce zamontowanej u góry, możemy nieść transporter trzymając go jak zwykłą torbę. Natomiast dwa dodatkowe uchwyty pozwalają na przymocowanie paska, który który umożliwia noszenie transportera niejako na ramieniu.  Producent pomyślał również o sytuacji, gdy będziemy chcieli zabrać naszego czworonożnego przyjaciela w podróż samochodem. Po obu stronach górnej części zamontowano uchwyty, dzięki którym możemy przypiąć transporter pasami bezpieczeństwa.

Warto również wspomnieć o specjalnych otworach wentylacyjnych znajdujących się na ściankach bocznych, które zapewniają odpowiednia cyrkulacją powietrza wewnątrz.

Produkt ten sprawdzi się idealnie podczas dłuższych podróży samochodem czy w środkach komunikacji miejskiej jak i w trakcie krótkiej trasy np. podczas wizyty u weterynarza, zapewniając wygodną podróż właścicielowi jak i zwierzęciu. Jest to więc niezastąpiony gadżet, który powinien posiadać każdy opiekun pupila niedużych rozmiarów.  

 

Zalety Produktu:

  • Mocne, metalowe drzwiczki,
  • Wykonany z nietoksycznego plastiku,
  • stabilna rączka do przenoszenia u góry,
  • Nadaje się dla kotów, psów i innych małych zwierząt.
  • otwory wentylacyjne po obu stronach zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza 
  • możliwość przypięcia pasami bezpieczeństwa w samochodzie.
  • przystosowany do noszenia na ramieniu po założeniu paska.


TRANSPORTER GULLIVER 1 - WYMIARY:

28 cm wysokość, 

46 cm długość,

30 cm szerokość.


Transporter jest  odpowiedni dla: małych i średnich kotów, królików, psów rasy Chichuaua, Maltańczyka lub Yorkshire Terrier bądź psów nierasowych i innych ras podobnej wielkości.