Opinie o Nas
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Orijen - karma dla Kota

Brak produktów do wyświetlenia

Karma dla kota Orijen

W tej kategorii naszego sklepu zoologicznego proponujemy właścicielom kotów wysokiej jakości karmę kanadyjskiej marki Orijen. Jest to niewątpliwie jedna z najlepszych marek dostępnych na rynku, jeśli chodzi o produkty żywieniowe nie tylko dla kotów ale i dla psów. Wysoka jakość produktów tej marki opiera się przede wszystkim na innowacyjnej formule produkcji karm, według której produkty cechują się pełna zgodnością biologiczną. Produkty wyróżniaj się wśród innych producentów z branży tym, że do ich produkcji użyto jedynie naturalnych i świeżych składników jedynie od sprawdzony i wyselekcjonowanych dostawców.

Karma dla kotów marki Orijen to wyłącznie starannie wyselekcjonowane i precyzyjnie dobrane składniki, takie jak chociażby świeże mięso oraz równie wysokiej jakości warzywa i owoce. Połączenie naturalnych produktów całkowicie zaspokaja zapotrzebowanie zwierząt na poszczególne składniki odżywcze, niezbędne dla ich wzrostu i rozwoju oraz prawidłowego funkcjonowania. Karma dla Kota Orijen to wysokiej jakości produkt ceniony nie tylko w Polsce, ale również w Europie oraz Stanach Zjednoczonych. Produkty tej marki to jedne z najlepszych suchych karm dla kotów dostępnych obecnie na rynku, która spełni oczekiwania nawet najdelikatniejszych kocich podniebień. Wszystkie produkty w kategorii - Orijen karma dla kota - wyznaczają nowy standard żywienia kotów oraz kociąt zgodny z filozofią "Whole Prey".

Karma dla kotów Orijen zdecydowanie wyróżnia się na tle innych produkowanych komercyjnie produktów. Karma Orijen dla kota zawiera wyłącznie starannie wyselekcjonowane, najlepsze składniki, które pochodzą od regionalnych producentów. Fundamentem karmy Orijen jest przede wszystkim wysokiej jakości, świeże mięso oraz warzywa i owoce. To połączenie powoduje, że produkty tej marki zaspokaja potrzeby zwierzaków i przyczynia się do prawidłowego rozwoju i funkcjonowania kotów.

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny