• Czas realizacji zamówienia

 

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia. Zwykle po kilku minutach po otrzymaniu zamówienia rozpoczynamy jego realizację, a Ty będziesz na bieżąco informowany o postępie naszych prac.

 

Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy

 

Termin wysyłki wynika z wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy przede wszystkim od wybranej przez Ciebie formy dostawy. Jeżeli wybierzesz formę płatności "przelew na konto bankowe" to kompletowaniem przesyłki zajmiemy się dopiero po otrzymaniu właty na nasze konto bankowe. Może to spowodować nawet 1 dzień opóźnienia. W przypadku wyboru metody płatności Przelewy24 - kartą płatniczą, Blikiem lub też "za pobraniem", Twoje zamówienia od razu znajdzie się w kolejnce do spakowania.

Nasz sklep współpracuje z firmą kurierską Inpost, która w swojej ofercie proponuje dostawę kurierem na podany adres lub też do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Najczęściej kurier dostarcza paczkę już następnego dnia roboczego od momentu odbioru przesyłki z naszego magazymu, jednak może się zdarzyć, że przesyłka dojdzie do Ciebie po 3 dniach roboczych.  

Dostępność produktów

Przy każdym produkcie jest podany termin, który opisuje, kiedy produkty mogą zostać przez nas wysłane - jest to od 1 do 3 dni roboczych. Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży - poinformujemy o tym niezwłocznie.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami - w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.

Forma płatności

Płatność elektroniczna Przelewy24 - najbardziej wygodny i bardzo szybki sposób realizacji zamówienia. W godzinach roboczych środki na nasze konto zostaną przelane zazwyczaj natychmiastowo.

Płatność przelewem - czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty. W zależności od banku standardowo trwa to od dwóch do trzech dni roboczych.

Płatność przy odbiorze - najszybsza forma płatności, umożliwiająca natychmiastową realizację zamówienia. Należy pamiętać, że jest ona również obciążona dodatkowymi kosztami dostawy.

» formy płatności 

 

Forma dostawy

Kurier Inpost - umożliwia dostarczenie zamówienia bezpośrednio pod wskazany adres zazwyczaj następnego dnia roboczego. Z przyczyn niezależnych od nas czas oczekiwania może się przedłużyć do 3 dni roboczych od nadania.

Paczkomaty Inpost - oferta dostawy paczki do paczkomatu wybranego przez Ciebie wiąże się z czasem oczekiwania do 2 dni roboczych. W 90 % przypadków przesyłka jest już w paczkomacie następnego dnia roboczego.