• O Nas

Witaj na stronie WyspaPupila.pl!

Jest nam niezmiernie miło gościć Cię w naszym sklepie. Jesteśmy rodzinną firmą kochającą zwierzaki, a szczególnie psy i koty. To właśnie z miłości do zwierząt powstał nasz sklep i dlatego tworząc to miejsce przyświecają nam trzy cele:

Zdrowie Twojego Pupila

 

Pierwszy z nich to znakomite zdrowie Twojego zwierzaka jak i pupili innych naszych klientów. Ten cel realizujemy poprzez restrykcyjną selekcję producentów karm, jakie oferujemy w naszym sklepie. Dlatego też w naszej ofercie znajdziesz jedynie oryginalne karmy najwyższej jakości sprawdzonych i cenionych polskich jak i zagranicznych producentów takich jak: Acana, Brit, Orijen, Purina, Trovet oraz wielu innych. Zadbaliśmy o to, aby posiadać w asortymencie karmy dostosowane do wymagań i potrzeb Twojego pupila.  Jeśli szukasz karm bezzbożowych, specjalistycznych, hypoalergicznych lub weterynaryjnych to jesteś w odpowiednim miejscu. Oczywiście sama karma to nie wszystko. Ważna jest również wiedza na temat odpowiedniego żywienia naszych pupili. A tego i wielu innych, przydatnych informacji dowiesz się z naszego bloga, gdzie weterynarze czy dietetycy zwierzęcy dzielą się swoim doświadczeniem i wiedzą. Dzięki informacjom, które publikujemy zadbasz nie tylko o zdrowie fizyczne ale i psychiczne swojego zwierzaka.   

Szczęście Twojego Pupila

 

Drugim celem naszego sklepu jest zapewnienie jak największej dawki szczęścia Twojemu podopiecznemu.  Szczęśliwy pupil to często rozbrykany, bawiący się zwierzak, z którym spędzasz aktywnie czas. W sklepie WyspaPupila.pl znajdziesz szeroką gamę mocnych zabawek dla psów i kotów, takich jak: drapaczki, gryzaki, wędki, piłki oraz wiele innych akcesoriów, które umilą Wam wspólny czas. Szczęśliwy pupil to również taki pupil, który jest rozumiany przez swojego właściciela. Dlatego zajrzyj na bloga, gdzie behawioryści zwierzęcy podpowiedzą Ci jak fachowo opiekować się i wychowywać swojego podopiecznego. Co należy robić, a czego unikać na każdym etapie życia swojej pociechy. Dzięki tej wiedzy, nic co dotyczy Twojego milusińskiego, nie powinno Cię zaskoczyć. Naucz się rozumieć swojego pupila bo jest to droga do rozwiązania ewentualnych problemów. 

Pomoc Potrzebującym Pupilom

Trzecim celem naszego działania jest pomoc zwierzętom. W tym celu przekazujemy 10% naszych comiesięcznych zysków na schroniska oraz fundacje pomagające zwierzętom. 

 

Chcesz się z nami skontaktować? Zadzwoń na numer: 883 029 498 lub napisz nam wiadomość na adres: sklep@wyspapupila.pl. Pracujemy od 9:00 do 17:00 od poniedziałku do piątku.