• Sposoby płatności

W zależności od wartości zamówienia, wybranej formy dostawy i własnych preferencji, możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

  • Przelew standardowy - wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego. Dane do przelewu to CONSOLO Wojciech Pyrgies, nr rach. 22 1140 2004 0000 3102 7416 9157. Numer naszego rachunku bankowego otrzymasz w wiadomości email potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia. Zaksięgowanie przelewu może potrwać do dwóch dni roboczych. W celu dokonania przelewu standardowego należy wybrać w menu płatności zakładkę "Przelew na konto bankowe"

 

  • Pobranie - płacisz gotówką lub kartą przy odbiorze towaru (kurierowi lub listonoszowi - w zależności od metody dostawy). Ta metoda płatności wiąże się z wyższą opłatę za realizację zamówienia, która nie występuje w przypadki innych opłat. Jeżeli decydujesz się na ten rodzaj zapłaty, wybierz w menu płatności zakładkę "Za pobraniem: opłata 4 PLN"Uwaga! W przypadku opłaty za pobraniem do wartości zamówienia zostanie doliczona kwota 4 pln.  

 

  • Płatność elektroniczna Przelewy 24 - najbardziej wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu. W naszym sklepie wykorzystujemy system płatności Przelewy24, do którego zostaniesz przekierowany w celu dokonania płatności. Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie – wybierasz swój bank i dokonujesz opłaty. 

 

  • Karta płatnicza - wybierając z menu sposoby płatności Płacę online Przelewy24 lub Kartą będziesz miał/a możliwość dokonania płatności za pomocą karty płatniczej. Następnie należy wybrać na dole strony ikonkę karty płatniczej. Operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068.