Opinie o Nas
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Maced

Szeroka gama naturalnych przysmaków dla psów wyprodukowanych z najwyższej jakości surowców polskiego producenta firmy Maced.

 


Maced - naturalne przysmaki dla psa

Psy, tak jak i ludzie, lubią różnego rodzaju smakołyki i przysmaki, którymi mogą się delektować między posiłkami. Jako kochający swojego czworonoga właściciel, z pewnością robisz wszystko, aby karmić swojego pupila w sposób jak najbardziej zdrowy i odpowiedzialny. Nie ma tu znaczenia czy wybierasz karmę mokrą czy suchą, Twój pupil każdego dnia musi otrzymać wystarczającą ilość składników odżywczych. Dlatego warto pomyśleć również o zdrowych przekąskach, które nie tylko dostarczą psu dodatkowych witamin i minerałów, ale również sprawią, że ze szczęścia zamerda ogonem.

Jeśli uwielbiasz długie spacery z swoim czworonogiem, czy też zabawa z nim sprawia Ci dużo radości, a może uczysz swojego podopiecznego komend lub czystości - to wszystkie te aktywności można udogodnić w bardzo prosty sposób. A to za sprawą naturalnych przysmaków marki Maced. Stosowanie smakołyków w procesie tresury psy to już standard. To właśnie one powodują, że psy uczą się szybciej i chętniej, a sama nauka sprawia im również dużo radości, gdy są nagradzane za odpowiednie zachowania.

Dieta psa, a przysmaki

Dieta psa powinna być zróżnicowana i nie powinna opierać się na tylko jednym rodzaju pokarmu. Aby dostarczać psu niezbędnych składników do funkcjonowania i rozwoju należy jak najczęściej urozmaicać jego dietę. W tym celu można od czasu do czasu dodać do diety nową karmę lub nawet raz na jakiś czas kompletnie ją zmienić. Innym rozwiązaniem może być stosowanie przysmaków pomiędzy stałymi posiłkami. Najlepiej jakby były to smakołyki naturalne, a takie w swojej ofercie posiada właśnie firma Maced. Produkty firmy są warte polecenia ze względu na to, że w procesie produkcji przetwarza się je w minimalnym stopniu co powoduje, że zachowują bardzo dużo właściwości odżywczych, ale również zachowują swój naturalny zapach i smak, któremu oprze się nawet najbardziej wybredny pupil.

Maced - polska marka z doświadczeniem

Firma Maced to polski producent naturalnych przysmaków i gryzaków dla psów. Firma działa na rynku od 17 lat i przez te lata działalności dotarła z ofertą już do 20 państw. Aktualnie firma jest jednym z największych producentów przysmaków dla Psów nie tylko w Polsce, ale w Europie. Większość naturalnych produktów powstaje w fabryce w Polanowie w północno - zachodniej Polsce, a do produkcji używane są surowce pozyskiwane od lokalnych producentów i rolników, którzy spełniają ściśle określone przez firmę normy. Firmę, na tle konkurencji, wyróżnia wykorzystywanie wysokiej jakości naturalnych składników. Duża różnorodność produktów, która pozwala dobrać odpowiedni produkt do każdej rasy psa niezależnie do wieku oraz zróżnicowany skład przysmaków powoduje, że psy otrzymują niezbędne ilości białka i witamin.

Firma swoją filozofię działania opiera na 3 filarach:

Najwyższa jakość - o wysokiej samych produktów firmy oraz jakości procesów produkcji świadczy uzyskanie certyfikacji zgodności z normą BRC Global Standard for Food Safety, co jest dowodem na poziom kompetencji w zakresie systemów HACPP (higieny oraz bezpieczeństwa i jakości żywności na każdym z etapów procesu produkcji).
Korzystna cena - dzięki efektowi skali w jakiej firma sprzedaje swoje produkty w wielu krajach firma jest w stanie zaoferować właścicielom czworonogów bardzo przystępna cenę przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości.

Zdrowa dieta – przez cały czas firma kontroluje skład oraz jakość produkowanych przysmaków, dzięki czemu psy otrzymują produkty, który wpływają pozytywni na ich zdrowie.

Maced przysmaki dla psa - oferta

Duża część produktów firmy stanowią naturalne przysmaki dla psów, które zostały poddane jedynie procesom suszenia z wykorzystaniem ekstruzji. Proces ten polega poddaniu surowców działaniu wysokiej temperatury oraz wysokiego ciśnienia, co powoduje, że dzięki temu produkty pozbawione są sztucznych dodatków i zachowują wiele składników odżywczych.

Treserki - są to miękkie, chrupiące smakołyki uformowane w kształt małych kosteczek, które idealnie sprawdzą się zarówno w trakcie szkolenie psa jak i podczas długiego spaceru. Treserki Maced kilkakrotnie zdobywały nagrody za najlepszy smak przysmaków szkoleniowych dla psa. Poniżej przedstawiamy najbardziej popularne produkty firmy, które posiadamy w swojej ofercie. Dodatkową zaletą produktu jest również jego opakowanie. Smakołyki zapakowane są w wygodny i łatwy do otwierania plastikowy słoiczek, który może służyć jako pojemnik na karmę po opróżnieniu zawartości.

Kości i gryzaki - ten typ przysmaków produkowany jest z wykorzystaniem jedynie skóry zwierząt np. Wołowej, która to po odpowiednim wysuszeniu formowane jest w kształt twardej kości. Przysmak jest w 100 % naturalny. Produkty te pozwalają również zaspokoić naturalną potrzebę gryzienia i żucia oraz zapewnią psu długie godziny przyjemności.

Mięsne przekąski - smakołyki powstałe na bazie suszonego mięsa. Doskonale uzupełnią dietę każdego psa o tłuszcze i aminokwasy. Dodatkowo wspomagają zachowanie odpowiedniej mikroflory bakteryjnej.

Żwacze wołowe - kolejny przysmak Maced w 100 % naturalny. Wyprodukowany wyłącznie z odpowiednio wysuszonego żołądka wołowe. Regularne podawanie żwaczy wołowych wpływa pozytywnie na florę bakteryjną przewodu pokarmowego psów. Produkty te można podawać zarówno szczeniętom jak i psom dorosłym. Ze względu na swój specyficzny zapach oraz smak żwacze wołowe należą do najbardziej lubianych przez psy smakołyków.

Przysmaki dentystyczne – to produkty wspomagające utrzymanie właściwej kondycji psich zębów oraz higieny jamy ustnej. Ich stosowanie pomaga ograniczyć powstawanie płytki oraz kamienia nazębnego. Poprzez swój wyjątkowy kształt przysmak dodatkowo skutecznie masuje dziąsła w trakcie gryzienia.

Ciasteczka - smakołyki dla psów powstałe na bazie zbóż uzupełnione o witaminy. Ten delikatny dla żołądka przysmak jest przeznaczony dla każdej grupy wiekowej - szczeniąt, psów dorosłych oraz seniorów. Chrupiące ciasteczka w trakcie ich gryzienie wspomagają czyszczenie zębów psa, dzięki czemu wspierają zachowanie właściwej higieny jamy ustnej.

Przekąski dla psów ras małych – zawierają witaminy i sole mineralne specjalnie dobrane przez specjalistów żywienia. Przysmaki przeznaczone są dla psów małych ras, są lekkie i mają zrównoważony skład.

Podając psu przysmaki firmy Maced jak również produkty innych producentów, należy pamiętać, że jest to forma karmy uzupełniającej i jej ilość musi być dostosowana do dziennej dawki żywieniowej danego osobnika. Należy więc podawać wszelkiego rodzaju przysmaki z rozwagą i umiarem, gdyż podawanie tego typu przekąsek w zbyt dużej ilości może doprowadzić do wystąpienie nadwagi u zwierzęcia, a nawet otyłości. Nie ma też znaczenia, że są to przekąski całkowicie naturalne i najwyższej jakości. Ważne jest również to, aby zawsze zapewnić psu swobodny dostęp do świeżej wody.

Brak produktów do wyświetlenia
  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny