Wczytuję dane...

Dolina Noteci

Karma Dolina Noteci w sklepie WyspaPupila.pl

Dolina Noteci karma logoDolina Noteci to rodzima marka produkująca wysokiej jakości karmy dla psów i kotów. Firma dysponuje jednym z najnowocześniejszych zakładów produkcji karmy dla zwierząt w Europie mieszczącym się w północnej części Wielkopolski, wśród niezwykle malowniczego krajobrazu. Nazwa „Dolina Noteci” to nie tylko malownicze położenie wśród natury, ale także cała filozofia i misja jej działania. 

Karma Dolina Noteci zawiera jedynie wysokiej jakości, starannie dobrane i wyselekcjonowane składniki oraz świeże warzywa i owoce od lokalnych producentów. Gotowa karma mokra jest głównym produktem zakładu i to właśnie dzięki niej firma znana jest nie tylko w Polsce ale w innych krajach Europy i postrzegana jako główny producent tego rodzaju pożywienia w naszym kraju.

Dzięki odpowiedniej metodzie produkcji oraz wspomnianemu już odpowiedniemu doborowi składników karma Dolina Noteci Premium jest wyjątkowo dopasowana do wymogów żywieniowych psa i kota co sprawia, że cechuje się wysokim współczynnikiem strawności składników odżywczych w niej zawartych.

Karmy z rodziny Doliny Noteci dzielą się na takie marki jak Dolina Noteci Premium, Dolina Noteci SuperfoodDolina Noteci Basf . Producent oferuje również karmy dla szczeniaków i kociąt - Dolina Noteci Junior oraz dla starszych psów Dolina Noteci Senior. Nasz sklep oferuje zarówno karmy dla kotów jak i psów o wiele taniej niż na oficjalnej stronie producenta www.dolina-noteci.pl. Do wyboru mamy puszki lub saszetki.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów