Opinie o Nas
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Brit

Brit karma dla psów i kotów

imageBrit to marka rodzinna, która swoja siedzibę posiada w Czechach. Główne produkty firmy to karmy dla psów, kotów oraz innych zwierząt domowych. Właścicielem marki jest firma VAFO PRAHA s.r.o. Firma oprócz produkcji, zajmuje się również badaniami,  rozwojem karm Premium i Superpremium oraz ich dystrybucją. 


Firma została założona w 1994 r. i od początku buduje doświadczenie w dostarczaniu najwyższej jakości produktów. Produkty Brit możemy znaleźć już w ponad 70 krajach. Najbardziej znane marki firmy VAFO PRAHA s.r.o. to: Brit Care, Carnilove, Let's Bite, Brit Animals, Profine, Sams Field. 

Filozofia firmy opiera się na 4 filarach:

- Poszanowanie zdrowia i dobra pupili, do których kierowane są produkty firmy 

- brak testowania na zwierzętach laboratoryjnych

- firma jest całkowicie przeciwna jakiemukolwiek okrucieństwu i wykorzystywaniu zwierząt,

- brak składników, które mogą mieć negatywny wpływ na zdrowie zwierząt


Dbałość o zdrowie zwierząt domowych, które korzystają z produktów tej marki to główna polityka i zasada stosowana w firmie. Do produkcji sztandarowych produktów Premium i Super Premium stosuje się świeżo przygotowanego kurczaka bez kości lub łososia. Nie znajdziemy w nich soi, ani żadnych składników ryzyka czy GMO. Karma Brit produkowana jest z zachowaniem najwyższych standardów i norm jakości ISO 9001 oraz HACCP.


Dbanie o zdrowie pupila i profilaktyka przez odpowiednio skomponowane pożywienie, to punkt wyjścia dla odpowiednio skomponowanych karm Brit i Brit Care. Zwierzęta domowe jak psy i koty, są tak samo narażone na stres i choroby, dlatego