Opinie o Nas
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Vitakraft

Brak produktów do wyświetlenia

Vitakraft to niemiecka firma zajmująca się produkcją karm i akcesoriów nie tylko dla kotów i psów, ale również dla innych zwierząt domowych. Firma rozpoczynała działalność jako mały sklep detaliczny. Zapoczątkowana ponad 180 lat temu działalność sprzedaży karmy dla okolicznych mieszkańców w wiosce Heiligenrode w Niemczech, z biegiem czasu zamieniło się w jedną z najlepiej prosperujących firm w branży zoologicznej. Od początku filozofią firmy jest działanie w myśl zasady „Z miłości do zwierząt“. Aktualnie w wielu krajach na całym świecie około 2 000 pracowników produkuje, dystrybuuje i sprzedaje każdego dnia około 1,2 milionów wysokiej jakości produktów tej marki. Marka Vitakraft jest obecna już w 19 krajach na całym świecie poprzez lokalne firmy, które ją reprezentują.

Vitakraft z miłości do zwierząt

Firmę w rodzimych niemczech zna już nieco ponad 90% hodowców, a znajomość ta rośnie każdego dnia w innych krajach. Nie jest to jednak przypadek, że tak właśnie się dzieje, a efekt ciężkiej pracy specjalistów zatrudnianych przez firmę Vitakraft oraz ich działaniom ukierunkowanym na dobro i zdrowie wszystkich zwierząt domowych. Próba zrozumienia potrzeb poszczególnych gatunków zwierząt domowych, z jaką mamy do czynienia w Vitakraft, stała się podstawą zaufania jakim firma została obdarzona przez hodowców. Najwyższym priorytetem w firmie Vitakraft jest produkcja i rozwój możliwie jak najbardziej innowacyjnych produktów dla zwierząt najwyższej jakości. Dzięki temu firma zapewnia, aby wszystkie zwierzęta domowe otrzymały optymalnie dostosowane do ich naturalnych potrzeb pożywienie.


Firma Vitakraft produkuje już około 2500 różnego rodzaju produktów dla psów, kotów, królików, świnek morskich, ptaków i nie tylko. Oprócz głównej linii produktów do której należy karma, w ofercie Vitakraft znajdziemy również zdrowe przekąski oraz akcesoria do dbania o higienę zwierząt domowych i zabawek. Produkty są sprawdzane i testowane każdego dnia przez miliony klientów w wielu krajach świata. W oparciu o naukowe badania nawyków żywieniowych zwierząt w naturalnym środowisku, pracownicy firmy opracowują specjalne kompozycje dietetyczne, na których to bazie powstają produkty, które są w stanie spełniać indywidualne potrzeby zwierząt domowych niezależnie od ich pochodzenia geograficznego. Firma w trakcie przygotowywania produktów dla zwierząt stara się, aby to natura i przyroda miała decydujący głos, jeśli chodzi o ostateczny skład produktów żywieniowych. 


Takie działanie Vitakraft ma być stale kontynuowane poprzez intensywny program badawczy. Dzięki temu wszyscy właściciele zwierząt domowych korzystający z produktów firmy zapewniali swoim pupilom pokarm i opiekę w pełni odpowiedzialnie.

 

Bardzo wysoki poziom innowacyjności w procesach badań nad nowymi produktami firmy Vitakraft powoduje, że marka staje się coraz bardziej rozpoznawalna na świecie. Świadczyć o tym może to, że firma posiada ponad 5 000 partnerów handlowych, którzy oferują wyjątkowe produkty Vitakraft w nieco ponad 50 000 punktach handlowych. Miliony opiekunów psów i kotów, którzy zaopatrują się w produkty tej marki każdego dnia mogą być pewni, że dostarczają swoim  podopiecznym  to co najlepsze.

Vitakraft dla kota

Firma wprowadza na rynek coraz więcej karm dla kotów, które cieszą się coraz większą popularnością wśród właścicieli kotów jak i samych pupili. Jest to linia karm Poésie i znajdziemy w niej zarówno karmy pełnoporcjowe, uzupełniające jak i przysmaki.

Poesie DeliSauce to najstarsza z linii karm dla kotów. Jest to mokra karma pełnoporcjowa dla kotów w delikatnym sosie. Do produkcji DeliSauce używa się jedynie wysokiej jakości składników. W produkcie znajdziemy przepyszna kawałki mięsa lub ryb. Produkty Vitakraft dla kota nie zawierają cukru, zbóż ani żadnych sztucznych dodatków. W serii Poésie DéliSauce znajdziemy 6 wariantów smaków dla dorosłych kotów oraz2 smaki w wersji JUNIOR dla kociąt.

 

Poesie to seria 12 przepysznych smaków zapakowanych w puszeczkach lub tackach. Produkty tej serii oparte są o składniki najwyższej jakości, a receptura nie zawiera cukru oraz sztucznych barwników. Skład karmy Vitakraft Poesie został dostosowany w taki sposób, aby zaspokajać dzienne zapotrzebowanie na składniki odżywcze dorosłych kotów. Do wyboru mamy 4 rodzaje pysznych musów o lekkiej konsystencji.

Cat Stick MINI to karma uzupełniająca dla kotów w formie kabanosów o wysokiej zawartości mięsa. Pyszna przekąska dla każdego kota. Duży wybór smaków zaspokoi potrzeby każdego kociaka.

 

Vitakraft dla psa

Pod marką Vitakraft znajdziemy również wiele produktów przeznaczonych wyłącznie dla psów> Jeśli chodzi o tą grupę zwierząt to firma slupia się przede wszystkim na przysmakach dla psów. Najpopularniejsze z tej linii produktów są Beef Stick Original. Jest to karma uzupełniającą dla psów w formie przepysznych kabanosów o wysokiej zawartości mięsa. Beef Stick są niezwykle smakowite, a zawartość mięsa w tych produktach dochodzi nawet do 90 %. W składzie kabanosów znajdziemy również dodatek witamin. Warto wspomnieć, że produkty te nie zawierają cukru, sztucznych barwników ani konserwantów. Wśród przysmaków Vitakraft, oprócz kabanosów właściciele czworonogów znajdą również, ciasteczka które swoja wielkością idealnie nadają się do treningu z psem lub też do nagradzania swojego pupila w ciągu dnia.


W tym miejscu należy również wspomnieć o Vitakraft Dental Sticks. Dental Sticks to karma uzupełniająca dla psów w formie specjalnie uformowanych pałeczek o przekroju gwiazdy do gryzienia. Pałeczki zawierają cynk, który przeciwdziała zapaleniu dziąseł i przyczynia się do gojenia ran w jamie ustnej psa. Wspiera usuwanie osadu i zapobiega odkładaniu się kamienia nazębnego. Kości wzbogacone są w olejek miętowy, który odświeża oddech psa. Oryginalny kształt sprawia, że w trakcie gryzienia psy masują sobie dziąsła, a płytka nazębna jest automatycznie usuwana.

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny