Opinie o Nas
  • FERPLAST NIPPY - ZBIERACZ DO PSICH ODCHODÓW + 24 TOREBKI

Symbol: 07208
Brak towaru
20.37
Wysyłka w ciągu od 1 do 4 dni roboczych
Cena przesyłki 10.97
Paczkomat Inpost 10.97
Paczkomaty InPost (Pobranie) 14.97
Kurier Inpost 15.97
Kurier Inpost (Pobranie) 19.97
Dostępność 0 szt.
Waga 0.141 kg
EAN 8010690006376

FERPLAST Zbieracz psich odchodów Nippy + 24 torebki

Za niezbieranie nieczystości po Twoim pupilu grozi Ci mandat. Sprzątanie po swoim podopiecznym jest jednym z obowiązków odpowiedzialnego właściciela. To bardzo ważne, aby dbać o czystość okolicy. Dlatego właśnie to proste urządzenie sprawi, aby ta czynność była jak najbardziej higieniczna.

Przyrząd do zbierania psich odchodów to urządzenie, które ułatwi Ci sprzątanie po Twoim psie. W zestawie ze zbieraczem odchodów znajdziesz 24 woreczki na odchody. Woreczki są elementem wymiennym - można je dokupić osobno. Kieszonkowy rozmiar tego urządzenia jest dodatkowym plusem, dzięki któremu jest ono bardziej poręczne. 

W zestawie:

  • chwytak do psich odchodów
  • 24 woreczki na psie odchody

Wymiary: 12,6 x 5,2 x 9,7 cm

Sposób użycia:

Aby założyć torebkę na odchody na zbieracz należy w pierwszej kolejności otworzyć zbieracz. Następnie wkładamy torebkę do środka chwytaka w taki sposób, aby zamknięty koniec torebki znalazł się wewnątrz, a otwarty koniec znajdował się na zewnątrz. W kolejnym kroku zawijamy krawędzie torebki na zewnątrz zbieracza i w ten sposób mamy gotowy przyrząd do zebrania odchodów. Po zebraniu odchodów ponownie otwieramy zbieracz, wyjmujemy torbę i wyrzucamy wraz z zawartością. Po wyjęciu plastikowej torby ponownie zacisnąć zbieracz.